Get Adobe Flash player

Zimowa sesja Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła; Wałbrzych; 16-18 III

Zimowa sesja

Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji

Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła

16-18 marca 2018 r.

„Zmarnuj” z nami weekend

„«Marnujemy» weekend, żeby zyskać wieczność. – mówią ze śmiechem Krzysztof i Angelika, małżeństwo uczestniczące w wałbrzyskiej filii Szkoły – „Bóg jest ważniejszy niż tysiąc innych fajnych rzeczy, które można robić w weekend”. W programie sesji weekendowej, która odbędzie się w dniach 16-18 marca zaplanowano: Eucharystię, modlitwy medytacyjne i uwielbieniowe, konferencje, dyskusje przy kawie, a na dobranoc cymes, tzw. „bajeczka”, czyli dobre treści podane w lekkiej, okraszonej humorem formie. To wszystko w domu katechetycznym przy parafii Św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.

Informacje o Szkole

Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła jest propozycją formacji dla osób indywidualnych oraz wspólnot. Celem Szkoły jest nie tyle przekazanie wiedzy, ile doprowadzenie uczestników do relacji z Bogiem, a następnie zapewnienie warunków dla wzrostu ku dojrzałości chrześcijańskiej.

Założona przez kapucyna o. Piotra Kurkiewicza w 1998 roku na Ukrainie, dziś Szkoła Maryi ma międzynarodowy charakter. Filie Szkoły znajdują się w kilkunastu państwach świata.

Strona Szkoły: www.szkolazycia.info

Strona na FB: www.facebook.com/szkolazycia

Strona filii w Wałbrzychu na FB: https://www.facebook.com/szkolazyciawalbrzych

Najbliższa sesja

Rozpoczęcie w piątek, 16 marca, o godz. 17.30. Zakończenie w niedzielę o godz. 16.00.

Koszt: 25,0 zł (dzieci, uczniowie i studenci) lub 50,0 zł (dorośli). Cena obejmuje koszty organizacyjne oraz posiłki: w piątek kolację, w sobotę obiad i kolację, w niedzielę obiad.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi od 3 roku życia

Zgłoszenia:

Formularz (preferowany sposób zgłoszeń): https://goo.gl/forms/pcr2tTcnrkDSWafE3

Telefon: 792-218-607

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online